InstaBIZ

Foto/ Adrola Dushi siç nuk e keni parë kurrëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 06:19 - 02/05/16 |
root

Ajo konsiderohet si një nga femrat më të bukura shqiptare dhe një fakt të tillë duket se e dëshmon gjithnjë në daljet e saj në ekran por edhe në setet e fundit fotografike.

Në një foto të realizuar nga Armand Sallabanda e shohim të shtrirë në shtrat e të veshur me rrobëdëshan duke u dukur  mjaft seksi.

adrolaww_1462133073-3039197

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas