-Jetë dhe Stil

Video-/ Sheshi i flamurit në Vlorë kthehet në kope bagëtishBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:26 - 02/05/16 |
root

Qytetarët vlonjatë kanë dërguar një video në postën elektronike të Opinion.al, ku shprehen të shqetësuar për rrëmujën në sheshin e flamurit.

“Kjo ndodh në Vlorë 200 metra nga sheshi i flamurit, jemi ankuar kudo por askush nuk na dëgjon”, shkruajnë qytetarët.

E në fakt video flet më shumë se fjalët…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas