InstaBIZ

Video/ Stadiumi me kullë, ja si komentohet në “Portokalli”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:00 - 02/05/16 |
root

Emisioni humoristik “Portokalli”, ka ironizuar sot mbledhjen e fundit të KKT­së, ku ishte i pranishëm edhe kryeministri Edi Rama dhe u prezantua plani për stadiumin e ri në kryeqytet, por fakti se aty është parashikuar të ndërtohet edhe një kullë 15­katëshe, ka ngjallur kritika.

Debati për këtë gjë ka krijuar humor edhe në “Portokalli”, ku aktorët kanë imituar arkitektët që kishin rezerva për kullën dhe mënyrën se si u miratua projekti në KKT.


projekti i stadiumit ne portokalli by gazeta-panorama

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas