-Jetë dhe Stil

Rrëfimi: E dashura më tradhtonte me 5 meshkuj, ngriti thikën ndaj mejeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 05:30 - 02/05/16 |
b.f

Djali nga Pojani kishte zgjedhur ekranin e televizionit për të t’ju rrëfyer të fejuarës Sadetit nga Bradasheshi i Elbasanit për historinë e kaluar pasi ajo nuk është në dijeni për atë që i ka ndodhur burrit të saj të ardhshëm.

I riu në të kaluarën kishte qenë i lidhur me një vajzë e cila kishte dhe katër të dashur në të njëjtën kohë. Ai kishte dërguar një njoftim në gazetën “Paloma” dhe kishte lënë numrin e telefonit. Me këtë njoftim ai kishte “korrur” sukses sepse ishte telefonuar nga një vajzë nga Berati, me emrin Dashmira e cila sipas tij nëpërmjet tezes së saj ishte lidhur me katër meshkuj.“Zbulova se ajo kishte pesë të dashur të tjerë që ua mbante mend numrat dhe që shpesh ia jepte tezja e saj”, ka dëshmuar i riu para Ardit Gjebreas në emisionit “E Diela shqiptare”.

Ajo ka qenë e dhunshme me mua por unë me maturinë dhe zgjuarsinë time jam munduar të shmang incidentet.“Shpesh ngrinte dorën për të më qëlluar, provonte të më qëllonte me thikë dhe unë ia hiqja nga dora duke e hedhur metra tutje. Hoqa thikat e mëdha nga shtëpia dhe mbajta vetëm thika të vogla fare për bukë”, ka thënë i riu. Ai ka shkuar në studio me një unazë për të fejuarën e tij të fundit Sadeten nga Elbasani. /Express

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas