InstaBIZ

Foto/ Paul Rudd shpallet mashkulli më seksi në botë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:03 - 10/11/21 |
Opi Nion

Aktori i famshëm, Paul Rudd, 52 vjeç, është shpallur mashkulli më seksi në botë nga Revista People. 52-vjeçari e fitoi këtë titull, gjatë komedisë “The Late Show with Stephen Colbert”, të martën në mbrëmje.

Colbert i bëri atij një sërë testesh “seksi”, duke përfshirë një provim fizik, një test gjykimi dhe sesione fotografike si punëtor ndërtimi dhe murg.

Aktori 52-vjeçar ka ngelur i habitur për titullin.

Gjatë fotosesionit për revistën ai është shprehur: “Jam në dijeni që njerëzit e kanë dëgjuar emrin tim të përzgjidhet për shumë role dhe janë shokuar, mendoj se ky titull duhet t’i jepej shumë të tjerëve përpara meje.

Gjatë javëve të fundit është aluduar shumë në rrjetet sociale se kush do të ishte i përzgjedhuri për këtë vit si “Mashkulli më seksi”. Emri më i lakuar ka qenë ai i Chris Evans./Opinion.al

Pas