Aktualitet

Foto/ Makina merr flakë rrugës për në Shkodër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:49 - 28/11/15 |
b.f

Një autoveturë që udhëtonte drejt qytetit të Shkodrës pak minuta më parë është përfshirë nga flakët në zonën e Thumanës.

Nga sa shihet në foto mjeti është me targa të Maqedonisë, ndërsa nuk dihet nëse ka viktima, ndërsa as ambulanca dhe as zjarffikësit nuk kanë mbërritur në vendngjarje.

polici

 

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas