-Jetë dhe Stil

Foto ditës/Manteli që i mbulon fytyrën Papës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:49 - 29/09/15 |
root

Vizita e Kreut të Vatikanit në New York do të mbahet mend gjatë për shumë arsye, por kjo foto e cila po bën xhiron e botës do të mbetet në kujtesën e të gjithë përdoruesve të internetit. Një erë e lehtë dhe momenti i duhur i shkrepjes së fotos kanë krijuar këtë foto fantastike, ku manteli i bardhë i Papës ka fluturuar.

193608

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas