-Jetë dhe Stil

Kush tha që kangurët nuk janë kafshë shtëpiake?!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:09 - 29/09/15 |
root

Nëse mendoni që një kangur nuk mund të jetojë në shtëpi gaboheni. Jimmy është i pari kangur që jeton me dy të zotët e tij, Diana and Larry Moyer të cilët e kanë adoptuar atë që tre muajsh. Diana e cila vuan nga sëmundja e kancerit ka thënë se ai i fal shumë dashuri dhe e bën ta harrojë sëmundjen e saj. Jimmy është shumë i shkathët, por çifti Moyer i ka plotësuar atij të gjitha kushtet e nevojshme në shtëpi.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas