InstaBIZ

Foto/David dhe 4 fëmijët suporti më i madh për Victoria Beckham


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:40 - 16/09/19 |
xhu lia

Anëtarët e familjes Beckham gjithnjë e mbështesin njëri-tjetrin në të gjithë momentet e rëndësishme që secili prej tyre ka.

Së fundmi Victoria Beckham ka prezantuar koleksionin e ri të veshjeve pranverë/verë 2020 në javën e modës në Londër.

Sigurisht që në rreshtin e parë të kësaj sfilate nuk kanë mundur David dhe 4 fëmijët e tyre. Ish-futbollisti ka publikuar një foto në rrjete sociale ku shkruan:

“Shumë dashuri për mamin këtë pasdite.. Të lumtë Victoria Beckham, ne jemi krenarë për ty si gjithmonë”,-përfundon ai.

Ajo që ka bërë më shumë përshtypje është e vogla Harper, e cila u shfaq e veshur me një fustan të gjatë me lule, duke u dukur si një zonjushë e vërtetë në krahë të babait të saj dhe 3 vëllezërve më të mëdhenj./Opinion.al/

Pas