InstaBIZ

Foto/Brenda shtëpisë luksoze të Ledri Vulës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:16 - 11/06/19 |
xhu lia

Ai është një nga reperat më të njohur dhe më të pëlqyer të momentit.

Këtë herë reperi Ledri Vula ka ‘hapur’ duart e shtëpisë.

Mjaft luksoze dhe moderne në shtëpinë e reperit duket se mbizotërojnë ngjyrat e tokës.

Stili që dominon më shumë duket të jetë retro por njëkohësisht shumë modern./Opinion.al/

f1 f2 f3 f4 f5 f6 f7 f8
<
>

Pas