Kronikë

Foto/Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Laç, 3 të plagosurBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:01 - 27/06/22 |
Opi Nion

Një tjetër aksident është regjistruar pasditen e sotme në vendin tonë. Paraprakisht behet e ditur se aksidenti ka ndodhur në aksin Lezhë-Laç, në afërsi të fshatit Markatomaj.

Në aksident janë përfshirë 3 automjete nga të dhënat e para raportohet se janë plagosur tre persona.

Të plagosurit janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Siç shihet edhe në foto, njëri nga mjetet e përfshirë në aksident është edhe një furgon mallrash, i cili ka përfunduar jashtë rruge.

Pas