-Jetë dhe Stil

Foto/ Aksesori që duhet t’a keni patjetër këtë vjeshtë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:40 - 10/09/19 |
xhu lia

Ndërrimi i stinëve çon padyshim në ndërrimin edhe të veshjeve dhe aksesorëve, por gjithashtu edhe me përshtatjen e tyre në trendet e kohës.

Sipas stilistëve të ndryshëm këtë vjeshtë, nëse ende nuk keni zgjedhur cilat çizme do të vishni, një sugjerim do të ishte për një palë të bardha, të cilat nuk duhet të mungojnë asnjëherë.

Përmes tyre do të siguroni kombinime nga më të larmishmet duke qenë gjithnjë në modë dhe plot stil./Opinion.al/

Pas