Kronikë

Emri/Vrasja në Peqin, zbulohet identiteti i 35-vjeçari të ekzekutuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:08 - 27/12/21 |
Opi Nion

Mëngjesin e sotëm, në fshatin Gjoçaj në Peqin është ekzekutuar me armë zjarri një 35-vjeçar.

Policia bëri me dije se i riu është qëlluar me armë zjarri në rrugë. Ndërsa mësohet se viktima është shtetasi Albi Bashaliu.

Sipas uniformav blu, i riu është qëlluar me armë zjarri në rrethana ende të paqarta, rreth orës 08:39 të mëngjesit të sotëm. Ndërsa behet me dije se vëllai i viktimës ndodhet në burg i dënuar për vrasje.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjen plotë të vrasjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve të krimit./Opinion.al

Pas