Kronikë

Aksident në Berat, makina del nga rruga dhe bie në humnerë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:29 - 27/12/21 |
Opi Nion

Një aksident është raportuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Berat-Sinjë, në fshatin Mbreshtan.

Mësohet se shtetasi me inicialet S.T, duke drejtuar një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë.

Sipas policisë, shoferi është dërguar në Spitalin rajonal të Beratit, por nuk ka informacion lidhur me gjendjen e tij shëndetësore.

Sot, në aksin rrugor Berat-Sinjë, në fshatin Mbreshtan shtetasi S.T, duke drejtuar automjetin ka dalë nga rruga dhe ka rënë në humnerë.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit i cili është shoqëruar në Spitalin Rajonal Berat.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit”-njofton policia./Opinion.al

Pas