Kronikë

EMRI/ Të shtëna me armë zjarri në Urën Vajgurore, plagoset një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:53 - 21/05/21 |
Opi Nion

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Poshnje, të Urës Vajgurore.

Nga informacionet paraprake mësohet se është plagosur një person, i cili ishte kthyer nga Anglia pak ditë më parë, teksa behet me dije se është 33-vjeçari, Iljaz Ismaili. Ndërkohë që sipas News24 plagosja ka ndodhur në një lokal.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për zbardhjen e plot të shkaqeve./Opinion.al

Pas