Kronikë

Emri/ Humb jetën në aksident 20-vjeçari shqiptar në Itali


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:27 - 18/10/20 |
Opi Nion

Një 20-vjeçar shqiptar me banim në Itali ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik i ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Chiari, sikurse raportojnë mediat lokale.

Viktima ishte drejtuesi i mjetit Klajdi Hallulli, i cili udhëtonte së bashku me tre miq të tij. Për arsye ende të paqarta, makina ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë.

Dy prej të rinjve kanë marrë plagë të lehta, ndërsa dy të tjerë kanë qenë në gjendje të rëndë. Njëri prej tyre, pikërisht Klajdi Hallulli nuk ja ka dalë dhe ka humbur jetën pak orë pasi kishte mbërritur në spital./Opinion.al

Pas