Kronikë

EMRI/ 51-vjeçari goditet në kokë para servisit të tij, policia nis hetimet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:21 - 19/08/21 |
Opi Nion

Një 51-vjeçar është goditur me sende të forta në kokë gjatë një konflikti në Sarandë mbrëmjen e sotme.

Sipas News24 bëhet me dije se ngjaraj ka ndodhur përpara servisit të 51-vjeçarit Pëllumb Sejdi i cili u sulmua nga një tjetër person në vendin e quajtur Qafë-Gjashtë.

I plagosuri po merr ndihmën e parë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën teksa Policia ka nisur hetimet për ngjarjen.

Sipas të dhënave agresori ende nuk është idetifikuar./Opinion.al

Pas