Sport

Arrihet marrëveshja, Florenzi vishet kuqezi, rrugës dhe Bakayoko


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:43 - 19/08/21 |
Opi Nion

Alessandro Florenzi do të kthehet në Itali dhe kësaj radhe për të luajtur me Milanin.

Bëhet me dije se kuqezinjtë kanë arritur më në fund marrëveshjen me Romën për të nënshkruar me mbrojtësin 30-vjeçar.

Florenzi tashmë mbyll aventurën tek PSG për të vijuar me Milanin. Nga ana tjetër mësohet se kuqezinjtë synojnë të marrë në huazim edhe Bakayokon nga Chelsea./Opinion.al

Pas