InstaBIZ

Emina Cunmulaj merr Ferrari si dhuratë për ditëlindje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:06 - 09/09/15 |
root

Modelja e njohur me origjinë shqiptare, Emina Cunmulaj ka marrë dhuratën e parë të ditëlindjes. Ndonëse duhen edhe pak ditë që ajo të mbush plot 31 vjeçe, bashkëshorti i saj e ka surprizuar duke i blerë një Ferrari të zi. Ajo e ka falenderuar bashkëshortin e saj, nëpërmjet kësaj fotoje në Instgram ku duket shumë e lumtur. Emina Cunmulaj dhe amerikano-iraniani, Sam Nazarian e kurorëzuan këtë verë në martesë historinë e tyre të dashurisë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas