InstaBIZ

E kuqe e nxehtë si Rita OraBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:16 - 09/09/15 |
root

Prania e Rita Orës është vëne re edhe në Los Angeles. Ajo ka qenë e ftuar në një darkë të organizuar nga stilisti i njohur, Jeremy Scott dhe ka shkëlqyer përsëri edhe në këtë dalje publike të radhës. E veshur e gjitha me të kuqe, biondja e plantintë ka “djegur” si Venus edhe në këtë event të rëndësishëm. Paparacët kanë qenë gjithë sy e veshë, nga këngëtarja me origjinë shqiptare.

All smiles: Rita had a wide smile for the adoring fans, as she showed off her crimson-licked lips

Kisses: Rita blew a kiss to the cameras, looking like a siren in all red

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas