Kronikë

E rëndë në Tiranë, 18-vjeçarja hidhet nga kati i tretë i pallatit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:41 - 22/08/20 |
el ida

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë mesditë në Tiranë, në rrugën “Metush Luli”.

Sikurse njofton policia, një 18-vjeçare është hedhur nga kati i tretë i pallati ku banon, duke tentuar t’i japë fund jetës.

E reja është dërguar menjëherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq, grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas