InstaBIZ

“E pasjellshmja” Dafina Zeqiri…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:00 - 20/11/15 |
root

Nëse nga Rihanna disa vite më parë keni dëgjuar këngën “Rude Boy”, nga Dafina Zeqiri do të dëgjoni këtë javë këngën “Rude Girl”.

Ky projekt do të jetë një bashkëpunim mes saj, Dj Flow dhe reperit Lumi B. Tekstin e këngës se ka shkruar Dafina dhe LumiB, ndërsa për muzikën është kujdesur vet Dj Flow…

Duffye di gjithnjë të na surprizojë me projektet e saj ndaj dhe kjo këngë pritet të bëhet një hit…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas