Aktualitet

Aksident në aksin Levan-Tepelenë, humb jetën një fëmijë 5 vjeç


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:02 - 20/11/15 |
root

Një aksident automobilistik është regjistruar mbrëmjen e sotme, pas përplasjes së dy automjeteve. Ngjarja ndodhi në aksin Levan­Tepelenë, në afërsi të Fratarit.

Një kamioncinë është përplasur me një mjet të tipit Nissan. Nga ky aksident ka humbur jetën një  femije 5 vjec si dhe janë plagosur tre persona.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas