-Jetë dhe Stil

#SprayforParis, pikturat murale kundër terrorit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:10 - 20/11/15 |
root

Menjëherë pas sulmeve terroriste të Parisit një artist rruge ka manifestuar mbështetjen e tij duke pikturuar grafite me ngjyrën e flamurit francez.

Fotot e tij po bëjnë xhiron e botës nëpërmjet rrjeteve sociale me hashtagun#sprayforparis.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas