InstaBIZ

E dalloni dot Vildanen nga Aurela?!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:48 - 08/09/15 |
root

Ato janë të dyja modele shumë të njohura. Njëra e zhvillon karrierën e saj në Shqipëri, ndërsa tjetra në Amerikë. Bëhet fjale për modelet Aurela Hoxha dhe për Vildane Zenelin, që janë njëra më seksi se tjetra. Por në setin e fundit fotografik që ka realizuar me fotografin Endrit Mërtiri, Vildane Zeneli ka një ngjashmëri shumë të madhe me Aurela Hoxhën. Ndoshta mënyra sesi është grimuar po ashtu edhe krehja e flokëve, e bën modelen seksi të duket si motra binjake e Aurelës. Ne mezi i dallojmë, po ju?!

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas