InstaBIZ

Flaka Krelani në gjurmët e Adelina Ismailit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:53 - 08/09/15 |
root

Adelina Ismaili ka qenë dhe do të mbetet gjithnjë një muzë frymëzimi për këdo. Me stilin e saj të veçantë dhe rebel, Adelina theu tabutë në muzikën shqiptare. Pamja e saj e jashtme ka qenë gjithnjë avangarde për kohën, aq sa frymëzon edhe shumë këngëtare në ditët e sotme. Flaka Krelani në një nga koncertet që ka patur këto ditë në Kosovë, ka bërë të njëjtin model flokësh si Adelina në vitin 1999, kur merrte pjesë në “Këngën Magjike”. Nuk na besoni shikoni fotot…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas