InstaBIZ

E dalloni dot Era Istrefin nga Rihanna?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:00 - 12/11/15 |
root

Rihanna ka qenë gjithnjë një muzë frymëzimi jo vetëm për këngëtaret shqiptare, por për të gjitha artistet në mbarë botën.

Era Istrefi është shprehur shpesh që RiRi është këngëtarja e saj e preferuar, andaj dhe ky look i ri i këngëtares, i afrohet shumë atij të Rihannës.

Ndërkohë këngëtarja Era Istrefi është mbyllur në studio, duke punuar për këngën e saj të re.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas