InstaBIZ

Rivalitet mes motrave Vjollca


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:35 - 12/11/15 |
root

Motrat Marina dhe Luana Vjollca, janë aktualisht të parat përsa i përket sondazhit të Opinion.al, se cila është vajza më seksi në Shqipëri. Listën e kryeson Marina Vjollca me 421 vota, pasuar nga 340 votat e motrës së saj, Luana.

12

Luana ka kaluar menjëherë Ciljetën e cila ka zbritur automatikisht në vend të tretë. Ndërsa në vend të katërt është ylli i popit shqiptar, Elvana Gjata.

34

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas