Te Fundit

Sot në Opinion:Kush dënohet për shpifje? Sherret brenda mazhorancës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:45 - 12/11/15 |
b.f

Emisioni “Opinion” do të sjellë sot një platformë diskutimesh për zhvillimet më të fundit të politikës, mbështetur veçanërisht në ligjin e diskutuar për shpifjet apo zhvillimin e marrëdhënieve mes Edi Ramës dhe Ilir Metës.

Përfaqësues të forcave politike dhe analistët e ftuar, do të diskutojnë gjithashtu edhe mbi ndryshimet e mundshme në qeveri pas dorëheqjes së Ministrit të Drejtësisë Nasip Naço.

Të ftuar për këtë duiskutim, sot në orën 21:00 , në Opinion do të jenë:

Luan Rama, Alfred Peza, Astrit Patozi, Artur Zheji, Armand Shkullaku, Mark Marku.

 

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. Asnje nuk eshte jurist nga keta. Argumentat e tyre i zhgarravit edhe Ermonela Felaj. Merrni njerezit qe duhen dhe jo ata qe jane edhe analiste, edhe xhenerike, edhe pompiste…

  2. Po kam diqka per kete kriminister o blendi ka ik koha e enver hoxhes per me ndal fjalen elir per popullin eper gazetarin epr gjto kend ne kete vend demokratik por ibejm thirrje keti kriministi te pa cip po si ja nxen goja me then kete ligj por ithemi keti kriministri gati eshte mbushe kupa tani vetem eshte me uderthe populli nuk duron me por ithemi kriministrit kujdes me popullin se populli enverin e terheqi zvarre per se vdekuri etani nuk eshte per se vdekuri por per segjalli

Pas