Kronikë

Dy të rinj në Vlorë të zhdukur prej dy muajsh, prindërit denoncojnë në polici


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:42 - 08/09/18 |
b.f

Dy të rinj rezultojnë të zhdukur prej dy muajsh në qytetin bregdetar të Vlorës, por lajmi është bërë publik sot.

Denoncimi në polici është bërë nga prindërit e dy të rinjve të cilët thonë se prej dy muajsh nuk kanë asnjë kontakt me fëmijët e tyre.

Mësohet se dy të zhdukurit janë Ervis Troqe dhe Albano Xhaferri të cilët ishin shokë me njëri-tjetrin. Ervis Troqe është zhdukur disa ditë pas Albano Xhaferrit.

Prindërit i bëjnë apel policisë që të gjejë dy djemtë, pasi nuk e dinë fatin e tyre.

Pas