InstaBIZ

Ky është ndryshimi drastik i Brad Pitt pas divorcit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:18 - 08/09/18 |
b.f

Pas problemeve me divorcin Brad Pitt shfaqet më në formë se asnjehere.

Ai së fundi është fotografuar me flokë disi më të gjatë të drejta dhe stilin e një “joshësi të përjetshëm” duke dëshmuar se vitet per te janë vetëm numra.

Ashtu si kolegu i tij George Clooney – ai po bëhet edhe më i pashëm edhe pse mosha po kalon.

Pas