Aktualitet

Dy femra mes terroristeve te arrestuar ne Gjermani


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:30 - 18/11/15 |
b.f

Policia gjermane ka bërë të ditur se të arrestuarit që kanë lidhje me sulmet në Paris janë ndaluar në qytetin Alsdorf, në dy aksione të realizuara. Në aksionin e parë janë ndaluar dy gra dhe një burrë, ndërsa dy meshkuj të tjerë janë ndaluar në operacionin e dytë, në të njëjtin qytet.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas