-Jetë dhe Stil

Dhuratat që çdo vajzë beqare duhet ti bëj vetes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:45 - 17/11/15 |
root

Mirë që nuk kanë të dashur, por të paktën çdo vajzë beqare ka të drejtë ti bëj vetes dhurata për tu ndjerë mirë. Ja disa propozime për tu ndjerë të përkëdhelura:

Një palë pantofla të ngrohta

elitedaily-asosunicornslippers

Një robdishambër të bukur

Të brendshme të reja

Me and You

Bizhuteri me emrin tuaj

Një servis i ri pjatash për shtëpinë

Një picë e tërë vetëm për vete

Një sesion terapie

Një vibrator për të nxitur orgazmën

Kafshë shtëpiake

Një konsultë me psikologun

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas