InstaBIZ

Dance vs Dancing: Kush kërcen më mirë?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:55 - 17/11/15 |
root

Konkurenca mes  “Dance With Me” dhe “Dancing ëith the Stars” është pashmangshme. Moderatorja Amarda Toska disa javë më parë ka ironizuar konkurentët e DWM duke thënë se në “Dancing with the Stars”, VIP-at kërcejnë vërtetë, ndryshe nga çfarë ndodh nëpër TV të tjera.

Nuk kanë munguar as replikat e produksionit të Tv Klan, ku sipas moderatores Alketa Vejsiu  në “Dance With Me”  kërcehet vërtetë dhe prova për këtë ka qenë Stine dhe Roza Lati.

Por producentja  Holta Dulaku dhe bashkëpunëtorët e saj në “Dancing with the Stars” e kanë zhvendosur luftën në Instagram, ku dhe kanë postuar këtë foto gjatë kohës që po shfaqej DWM.  Këto foto nuk duken shumë të rastësishme, për hir të së vërtetës.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas