Kryesore

Deklaratat e Ramës/Basha: Injoranca e krenaria shkojnë bashkë si shtati dhe hija


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:49 - 30/12/21 |
Opi Nion

Pas deklaratave të kryeministrit Rama, ditën e sotme në konferencën e fundvitit ka ardhur edhe reagimi i kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Basha ka cituar At Gjergj Fishtën, ku në reagimin e tij në “Twitter” shkruan:

Injoranca dhe krenaria shkojnë bashkë si shtati dhe hija.” At Gjergj Fishta

Kujtojmë se pak më herët kryeministri Rama ironizoi situatën në selinë blu, ku u shpreh se përballja mes Berishës dhe Bashës po e çojnë PD drejt një fundi të merituar./Opinion.al

Pas