Te Fundit

De Biasi në “Opinion”: Ja formacioni për në FrancëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:47 - 27/10/15 |
b.f

Në intervistën që do të ketë sot në emisionin “Opinion” trajneri i Kombëtares Gianni De Biasi i është përgjigjur edhe një pyetjeje që lidhet pikërisht me emrat e lojëtarëve që do të luajnë në Qershor, në kampionatin Europian. Ai pohon se do t’i qëndrojë pak a shumë besnik ekipit aktual, edhe për faktin që “ky grup na ka dhënë kënaqësi të papërshkrueshme”. Por a do të ketë lojëtarë të rinj në skuadër? Tekniku italian nuk e përjashton edhe këtë mundësi.

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. Rashica eshte nje super talent, ka nje teknike te jashtzakonshme dhe eshte vetem 19 vjec, ai do behet nje super yll. Te shkosh nga nje ekip te nje kapionati qe nuk eshte I pranuar ne UEFA dhe FIFA dhe te luash ne kampionatin Holandez qe eshte akademi boterore e futbollit eshte e jashzakonshme per nje djalosh te ri sic eshte Milot Rashica. Ai do ta kete nje te ardhme te ndritur!

  2. Vetem se beri nje gol nuk do te thote se eshte super talent… Se po te ishte super talent do e kishte thirrur me kohe ne kombetare :)

  3. Duhet ta ftoj edhe super talentin Milot Rashica, qe luan ne kampionatin holandez me skuadren e Vitesse! Pershendetje nga Noli!

Pas