Te Fundit

A do ta lërë De Biasi Shqipërinë pas Francës?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:07 - 27/10/15 |
b.f

Dilemat ishin nëse De Biasi do e conte Shqipërinë deri në Francë. Pas zgjidhjes së kësaj enigme, pyetja është: cfarë do të bëjë De Biasi pas Francës. “Unë nuk e kam menduar ende pasi unë jam mësuar si në jetën profesionele, por edhe atë të përditshme që ti’ hedh hapat një nga një, pa i bërë kurrë dy njëherësh. Tani nuk më duket e përshtatshme të flasesh se çfarë do të bëj pas Francës. Duhet të shohim se si do të shkojë kompeticioni dhe çfarë rezultatesh do të arrijmë. Por dua të theksoj se unë jam një person që i respektoj kontratat që firmos”. Kështu i është përgjigur trajneri i Kombëtares Shqiptare pyetjes së gazetarit Blendi Fevziu, duke shtuar se periudha e qëndrimit në Shqipëri ka qenë shumë impenjative për të.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas