Aktualitet

Apeli shtyn seancën për Ballist Morinën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:26 - 28/10/15 |
b.f

TIRANE- Shtyhet për të premten seanca për masën e sigurisë së Ballist Morinës. Ai ndodhet në burg që prej ndeshjes Shqiperi-Serbi në Elbasan Arena. Avokati ka munguar në seancën e sotme në Apel për arsye personale dhe kjo është bërë shkak për shtyrjen e seancës. Ismail (Ballist) Morina apeloi masen e sigurse “arrest në burg” që caktoi Gjykata e Tiranës. Ndërkohë tifozët kanë apeluar për lirinë e tij.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas