InstaBIZ

Ciljeta: Ja si isha para 15 vitesh krah Ardit Gjebreas


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:50 - 20/11/15 |
root

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është bërë nostalgjike. Ajo ka hapur sot albumin e fotografive të vjetra dhe disa prej kujtimeve i ka ndarë edhe me ndjekësit në Instagram.

Fillimisht na tregon foton e saj kur ishte 3 muajshe…

Më pas bukuroshja është ndalur në një tjetër kujtim, duke publikuar një foto të vitit 2001, ku shfaqet në skenë në rolin e prezantueses krah Ardit Gjebreas dhe ish-modeles, Ilda Reka.

 

“Kam hapur arkivën”, shkruan Çili duke na kujtuar gjithashtu edhe xhirimet e klipit “Falma”, ku ka xhiruar krah modelit shqiptar, Alessio Alia.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas