Kronikë

Çfarë ndodhi? 60-vjeçari thyen xhamin e autobusit te Kthesa e KamzësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:20 - 05/07/22 |
Opi Nion

Një 60-vjeçar mësohet se ka thyer xhamin e një autobusi tek Kthesa e Kamzës  mëngjesin e sotëm.

Policia bën me dije se i moshuari është shtetasi P.B dhe dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

60-vjeçari është shoqëruar në ambientet e policë për t’u pyetur në lidhje me ngjarje./ Opinion.al

Pas