Kronikë

Përfshihet nga zjarri një banesë në LukovëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:19 - 05/07/22 |
Opi Nion

Një banesë është përfshirë nga zjarri pasditen e sotme në Lukovë.

Mësohet se zjarri ka shkaktuar vetëm dëme materiale dhe nuk ka persona të lënduar.

Dyshohet se shkak i zjarrit është bërë një shkëndije elektrike. Ndërkohë, grupi hetimor po vazhdon hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Pas