Aktualitet

Certifikata fiskale, Basha akuza Ramës: Je kopjac!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:50 - 02/11/15 |
b.f

TIRANË- Lideri demokrat, Lulzim Basha ka reaguar për propozimin e Ramës për paisjen e bizneseve të vogla me çertifikatë që tregon shlyerje të detyrimeve. Kjo, sipas tij, është një ide e propozuar nga opozita.  “Kopjim i keq dhe mekanik nga nje kryeminister qe si dridhet dora.Nuk kalohet klasa me kopje”, u shpreh Basha. Sipas Bashës kapja pas një elementi të veçantë të paketës së demokratëve eshte tregues i politikave denigruese që se nxjerrin ekonominë  nga gremina ku e ka futur mazhoranca dhe se alternativat e ofruara nga demokratët janë i vetmi shpëtim për vendin.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas