InstaBIZ

Cekja-Robertit: Kërcej se më do b****Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:38 - 29/09/15 |
root

Spektakli i vallëzimit “Dance With Me”, nuk ka kaluar as natën e dytë pa të qeshura e batuta. Një prej tyre ka qenë edhe “replika” mes aktorit të njohur Sejfulla Myftarit (Cekja) dhe anëtarit të jurisë,  Robert Aliaj. Pasi përfunduan kërcimin Markela dhe Cekja, Roberti u shpreh se vetëm vallëzim që nuk ishte ajo që pa në skenë. “Vetëm kërcim nuk ishte ai i juaji, mund ta di përse kërceni njëherë” dhe Cekja i përgjigjet me humor “ Se na do b****”.. Kaq ka mjaftuar që publiku në sallë të shpërthente në të qeshura jo vetëm me këtë batutë, por edhe me të tjera momente që vetëm një aktor si Cekja, mund ti bëj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas