InstaBIZ

Era Istrefi, gati kënga e reBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:44 - 29/09/15 |
root

2015-ta ka qenë vit shpërthyes për Era Istrefin. Ajo ishte kryefjala e shtypit rozë me koncertet e stërmbushura dhe çdo hap i saj përbënte interes. Por duket se këtë sezon nuk do ta mbyll pa një tjetër risi. Menaxheri i saj, Faton Shoshi ka lajmëruar përmes një postimi në Instagram, se Era do të sjellë shumë shpejt një projekt të ri. Jemi të bindur që nuk do të na zhgënjejë.

era-3

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas