InstaBIZ

Blendi Fevziu shkon me vonesë në punë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:15 - 22/09/15 |
root

Edhe gazetarit Blendi Fevziu i ndodh ndonjëherë të shkoj me vonesë në punë. Në ditën botërore pa makina  edhe moderator dhe i programit “Opinion”, ka thënë “jo” makinës, duke zgjedhur dyrrotakun e tij për të ardhur në punë. Ky detaj nuk i ka shpëtuar vëmendjes së kolegëve të tij, që e kanë fotografuar Fevziun teksa hyn në Klan me biçikletë.

11949671_10208027448541439_1372628411_n12041728_10208027449421461_1762435463_n

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas