InstaBIZ

Rudina Magjistari pret…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 23/09/15 |
root

Moderatorja e programit “Takimi i Pasdites” në Tv Klan, është shtatzënë dhe për këtë arsye nuk e rinisi programin këtë sezon televiziv. Por Opinion.al ka mësuar se prezantuesja e dashur e pasditeve tuaja Rudina dhe ish-kampioni i kick boksit, Xhavit Bajrami do të bëhen prindër të një vajze. Aktualisht ajo ndodhet në Zvicër, ku do të sjellë së shpejti në jetë vogëlushen e saj të parë.

Rudina Magjistari dhe Xhavit Bajrami, janë njohur 4 vjet më parë. Dashuria e tyre ka lindur virtualisht përmes rrjeteve sociale dhe sot bashkëjetojnë dhe shumë shpejt do të gëzohen edhe me një vogëlushe.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas