InstaBIZ

Bionde si Elvana…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:19 - 02/10/15 |
root

Më në fund e ndryshoi edhe Elvana Gjata ngjyrën e saj të flokëve, se mbeti gjithë jetën me flokë kafe. Pak minuta më parë ylli i popit shqiptar, ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet totalisht bionde. Shohim gjithashtu që ajo është dobësuar akoma edhe më shumë, mesa duket palestra dhe dieta e fortë e kanë bërë punën e tyre.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas