Te Fundit

Berisha: Atentati ndaj të fortit të PS-sëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:47 - 02/10/15 |
b.f

TIRANË- Ish-Kryeministri Sali Berisha akuzon sërish ministrin Tahiri dhe PS-në. Sipas tij personi që iu bë mbrëmë atentat në Tiranë, Elvis Gacaj, është mik i Sajmir Tahirit dhe për këtë i referefohet “qytetarit dixhital” që e informon mbi gjithcka. Në rastin konkret, qytetari dixhital është polic.

Më poshtë postimi i Berishës:

berisha fcb

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas