Kronikë

Bie zjarr në një lokal në Vlorë, digjet pjesërisht ambienti


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:40 - 07/07/21 |
Opi Nion

Një lokal në Vlorë është djegur pjesërisht ditën e djeshme pasi është përfshirë në flakë.

Sipas njoftimit të policisë rreth orës 03:10, në lagjen “1 Maji”, dhe është djegur pjesërisht një lokal në pronësi të shtetasit K. Sh. Mësohet gjithashtu se nga flakët ka patur vetëm dëme të vogla materiale.

Ndërkohë që grupi Hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas