Kronikë

Durrës/Hidhet nga ballkoni pas konfliktit me bashkëshortin,vdes24-vjeçarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:09 - 07/07/21 |
Opi Nion

Një ngjarje  e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Durrës ku një 24 vjeçare ka ndërruar jetë pasi dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj.

Sipas policisë 24 vjeçarje e identifikuar me iniciale A.Gj. dyshohet se është vetëhedhur nga ballkoni i banesës pas një konflikti për motive të dobëta me bashkëshortin.

Ndërkaq bëhet me dije se policia ka arrestuar bashkëshortin e viktimës,të identifikuar si shtetasi A.Gj. 31 vjeç.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin A. Gj., 31 vjeç, banues në Durrës, pasi mbrëmjen e djeshme, në banesë, gjatë një konflikti për motive të dobëta me bashkëshorten e tij, shtetasen A. Gj., 24 vjeçe, banuese në Durrës, dyshohet se kjo e fundit është vetëhedhur nga ballkoni i banesës dhe për pasojë ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftimin e policisë./Opinion.al

Pas